APIE MUS

MB KLP STOGAI įkurta ilgametę patirtį ir žinias turinčių profesionalų ir praktikų. Profesionalumas ir kokybiškas darbas bei efektyvūs sprendimai yra vertybės, kurios leidžia mums siekti užsibrėžtų tikslų. KLP STOGAI, tai Jūsų asmeninis konsultantas, tai partneris kuriam rūpite Jūs.

ĮMONĖS VEIKLA

MB KLP STOGAI – Didmeninė ir mažmeninė prekyba šiltinimo medžiagomis, stogų ir fasadų dangomis, bei visais jų įrengimui reikalingais priedais. Šlaitinių ir sutapdintų stogų dengimas ir remontas. Mes siūlome gausų statybinių medžiagų asortimentą, kuriuos kruopščiai renkamės iš gerai žinomų gamintojų ir tiekėjų.

ESAME LANKSTŪS, GREITI IR IEŠKOME GERIAUSIOS KAINOS KLIENTUI

Jeigu Jūs nežinote nuo ko pradėti statybas, į ką atsižvelgti renkantis medžiagas, kaip rasti patikimus meistrus, norite sklandaus darbo ir teisingų sprendimų, patikėkite savo rūpesčius daugiametę patirtį turintiems ekspertams. Aptarsime Jūsų planus ir kartu rasime sprendimus, kaip juos įgyvendinti.

SUSISIEKITE TELEFONU ARBA UŽPILDYKITE UŽKLAUSĄ

Ir mes Jums padėsime išsirinkti geriausias medžiagas pagal Jūsų poreikį. Sudarysime medžiagų sąmatas. Suteiksime geriausias kainas ir nuolaidas. Konsultuosime medžiagų tiekimo klausimais. Rekomenduosime patikimus meistrus.

KLP STOGAI EKSPERTŲ KOMANDA ne tik užtikrins sklandžias statybas, padės įsigyti medžiagas geriausiomis kainomis, bet ir taps jūsų asmeniniu konsultantu statybose.